|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Детска матка
18.5.2013 22:47:21   
bileg
odamna ve nemam poset_eno no sega imam pricina da ve prasam nesto.moja prijatelka ima *detska matka* dali nekoi slusnal za ova, ima li lek? veke dolgo vreme probuvaat da imaat bebe no neuspesno! pozz

< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 21.5.2013 14:11:47 >


_____________________________

иван и јане се мојот живот
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Детска матка
18.5.2013 23:11:18   
Melanija RR
Јас навистина првпат слушам за ваква матка.Може нешто повеќе да ни пишеш user posted image

< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 21.5.2013 14:12:11 >


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот bileg)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Детска матка
18.5.2013 23:12:44   
Maca25
Ни јас немам слушнато за вакво нешто - детска матка.
Нешто како неразвиена матка? Дај некакво објаснување.

< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 21.5.2013 14:12:29 >


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Детска матка
18.5.2013 23:28:29   
kikicka
Билег кој и кажал дека имала детска матка , сигурно и има објаснето што значи тоа. Ако можеше пиши ни повеќе за ова, или пак било што и има кажано лекарот.

< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 21.5.2013 14:12:45 >


_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 4
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?