|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Спорт - кој и кога?  
[Страница: 2 3 ]
63 Боцко 24678 29.9., 18.14
sandriana RR
 
Zumba Fitness  
[Страница: 2 ]
29 vezilka RR 18076 2.10., 01.18
Melanija RR
Како деца игравме...  
[Страница: 2 3 ]
72 Еца 17525 25.11., 21.40
Ki4iko
Пливање   5 Felly RR 9356 11.7., 20.15
niki
Вежби во домот  
[Страница: 2 ]
28 vesna_kr 15470 26.1., 19.50
Mimi33
Фит Камп   13 sandriana RR 8642 29.8., 17.27
Bethany RR
Сакам базен!!!  
[Страница: 2 ]
44 mami 19496 13.6., 15.22
AnMari
Вежби според крвна група   4 mami 9803 17.1., 16.00
Mihaela 2010
Ролање   3 vezilka RR 8360 13.12., 16.49
Beatris RR
Скијање   1 Pepelaska * 8564 4.11., 22.28
Bilence2
пилатес   13 mami 10572 30.4., 20.41
mami 3.
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Кое име е поубаво:
Antimona

Кое име е поубаво: