|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Светски ден на лицата родени со DOWN SYNDROME   12 mother 29 10647 18.6., 07.03
partalka
Психотерапија - Прашања со МР. Ана Чучкова  
[Страница: 2 3 ]
54 beki RR 21433 16.3., 00.29
pepuska
Ми треба помош, каде да се обратам?   19 beki RR 12255 22.2., 16.10
podarok
деца со аутизам  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
314 mami 113216 30.8., 10.26
Dreamer
Инклузија на децата со посебни потреби  
[Страница: 2 3 4 ]
76 ripce 33398 5.11., 11.20
Dreamer
Деца со неврофиброматоза NF1   0 aksor22 9389 27.2., 09.37
aksor22
Даунов синдром кај децата  
[Страница: 2 3 4 ]
80 Еца 36122 24.11., 14.29
deluxe RR
Деца со церебрална парализа  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
291 Еца 56877 9.9., 10.28
beki RR
ЦД проткол - лечење аутизам   0 beki RR 8366 11.6., 11.16
beki RR
Истражување за аутизам   0 Webster2014 8577 25.3., 17.20
Webster2014
Дислексија   6 pacuvce 11245 13.2., 16.20
bilence80
Логопед   1 sugare 8721 19.12., 17.44
Felly RR
Потребна е донација за здружението на лица со церебрална парализа од В   1 beki RR 8970 12.12., 16.32
LoveableMe RR
ретки болести кои ги напаѓат децата   6 big_mama817 10173 11.12., 16.08
zivotsopredizvici
Треба ли да подигне јавната свест за лицата со посебни потреби?   2 beki RR 8598 11.12., 16.07
zivotsopredizvici
govorot na deteto   1 leona1 8751 28.11., 12.32
elenak RR
Дефектолог  
[Страница: 2 3 4 ]
75 bucko 1 31566 4.11., 20.16
predizvik
дијабетис кај деца   6 big_mama817 15017 19.6., 14.11
sandriana RR
Родителски состанок за АБР   5 beki RR 8963 25.2., 12.20
beki RR
Преведувач   18 bucko 1 10293 23.1., 14.07
SpecialEducation
Искуства со хомеопатски лекови кај децата со посебни потреби  
[Страница: 2 ]
29 beki RR 19756 23.11., 17.48
Jovana11
Истражувања и нови откритија   9 beki RR 11736 6.1., 12.43
beki RR
PREMESTENO: Streptococcus pyogenes   0 anchi 8457 22.12., 08.37
Felly RR
Прашања до Kris Thoelen и Krista Bynens - АБР Белгија   21 beki RR 10744 26.9., 14.13
beki RR
Права на децата со посебни потреби   16 beki RR 15373 25.9., 08.49
beki RR
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

gradinka
Angelce Monice

od kolku meseci/ godini bi gi pustile decinjata vgradinka?

7 meseci (0%)

9 meseci (40%)

1 godina (0%)

1,5 godina (20%)

2 godini (40%)

ima baba i dedo (0%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!