|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Совети за зајакнување на имунитетот на вашето дете?  
[Страница: 2 3 4 ... 26 27 28 ]
675 BEBICA 210278 13.10., 21.39
joki86
Предупредуваме: Овошје на децата  
[Страница: 2 3 4 5 ]
121 vesna_kr 26899 21.10., 14.06
vezilka RR
Предупредуваме: Справување со нејадењето  
[Страница: 2 3 4 ... 9 10 11 ]
265 profesorica 65183 2.10., 11.36
tincule
 
Ручек за малите дечиња   0 joki86 1005 13.10., 21.48
joki86
Чаеви  
[Страница: 2 3 ]
64 vesna_kr 17734 13.10., 21.45
joki86
Колку благо јадат вашите деца?  
[Страница: 2 ]
36 Snowhite RR 13977 17.8., 01.05
mamicki
Млечен кефир   12 TRANSTAR 16907 30.5., 07.05
Амиче
Риба во детското мени  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
129 vesna_kr 35692 3.9., 15.04
lolla RR
Блендирано/пасирано не сакам да џвакам...  
[Страница: 2 3 4 5 ]
109 profesorica 23574 4.8., 10.09
elenak
Здрава исхрана  
[Страница: 2 3 4 5 ]
103 mis. 28440 13.5., 12.38
marchi
Столче за хранење  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
283 profesorica 60135 31.3., 14.04
lolla RR
Сок  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
228 mami 48183 31.1., 13.39
AneLav RR
Ноќно пиење(сок,млеко)  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
184 vesna_kr 34622 21.12., 22.48
MamaKiki
Сок од зеленчук   2 marchi 6717 2.11., 10.25
Felly RR
Бонбони и мастики  
[Страница: 2 3 ]
61 mother 29 13848 1.11., 22.49
Melanija RR
Јадат ли вашите деца брза храна?  
[Страница: 2 ]
30 Srculence 12032 1.11., 12.42
marchi
Туна?   23 mami 12097 27.10., 14.32
tincule
млеко во тетрапак  
[Страница: 2 3 ]
62 big_mama817 17355 23.10., 14.54
MamaKiki
слабокрвност  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
131 mami 82228 30.6., 06.28
kapina
која храна е особено богата со железо?  
[Страница: 2 3 ]
50 mami 45063 4.4., 22.34
Melanija RR
Кое млеко е најдобро за исхрана на децата?   18 caciana 10473 31.3., 23.16
Cvekelencule
Млеко и млечни производи  
[Страница: 2 ]
29 anedespo 21398 26.2., 19.35
sandriana RR
Исхрана на деца со атопичен дерматит   5 Gorde J 10035 27.1., 14.20
DuffytheDuck
Маслинки и печурки  
[Страница: 2 ]
38 Mila na mama 16604 20.12., 11.59
Bethany
Kога и како почнавте со јаткасто овошје?   17 nadica 10297 18.12., 12.05
bucko mal RR
Страница:   [1] 2 3 4   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

pomagajte!
srekna trudnica

blagodaram za vasata pomos, za ime na naset_o bebe!

luka (38%)

dimitri (24%)

konstantin (28%)

jakov (10%)


Број на сите гласови: 82

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!