|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Онлајн линкови за вежби за трудници   8 lolla RR 10523 9.1., 10.57
Hopeful
Предупредуваме: Јога вежби во тек на бременоста  
[Страница: 2 ]
30 Marie 21642 25.11., 21.46
Ki4iko
 
Вежби во бременост. Да или не?  
[Страница: 2 3 ]
53 mami 33047 10.2., 21.46
MarigoldNeva
Предавања за породување   12 Кона 9693 13.12., 21.19
lolla
Места за вежбање за бремени жени   23 Julie1 17070 9.12., 17.11
lolla
Пешки со меше   24 vezilka RR 9573 19.11., 16.37
lolla
Филипини: Стомачен танц за трудници   7 Julie1 10428 1.5., 12.31
Stefanija Stefi
Масажа за трудници   1 vezilka RR 9046 10.1., 15.41
LoveableMe RR
Екстремни активности во бременост   13 Yummy Mammy 8822 12.6., 13.52
eleonorastrumica
Прашања до стручно лице за јога вежби?  
[Страница: 2 ]
28 Julie1 15426 11.3., 23.36
Кона
Кегелови вежби   9 ripce 13015 4.1., 15.09
kikicka RR
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

najubavo zensko ime
piko

Glasajte za najubavo zensko ime

Lana (18%)

Hani (3%)

Dajana (6%)

Dina (10%)

Jana (36%)

Katja (27%)


Број на сите гласови: 126

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!