|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Годишен одмор на градинките   13 Snowhite RR 9031 27.6., 00.22
silvana25
Предупредуваме: Во која градинка?  
[Страница: 2 3 4 ... 26 27 28 ]
685 ivche 128202 20.4., 09.47
eni
Предупредуваме: Чување на децата  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
220 vesna_kr 47690 15.2., 16.03
Bea
Предупредуваме: Прилагодување кон новата средина (градинка/јасли)  
[Страница: 2 3 4 ... 21 22 23 ]
561 Felly RR 62486 9.11., 12.29
Gardenia
 
Првиот ден во градинка  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
237 Еца 37765 17.10., 01.26
Melanija RR
Градинките не чинат, или родителите сме за нигде?   8 vezilka RR 5131 12.10., 20.23
Bethany
Мени во детските градинки  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
239 Snowhite RR 46595 31.8., 11.50
marchi
Колку чини градинката?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
207 mami 36598 2.3., 11.46
mommy_angels RR
Воспитно - образовни активности во градинка  
[Страница: 2 3 ]
64 Felly RR 16764 11.2., 10.18
sandriana RR
Родителска средба (во градинка)  
[Страница: 2 3 4 ]
98 mis. 22004 11.2., 09.52
sandriana RR
Хигиенски услови во игротеките?   19 jovanka 10133 23.1., 14.32
lolla
Назад во градинка после подолга пауза..   20 vezilka RR 9323 1.12., 13.13
Melanija RR
Роденден во градинка   9 Melanija RR 9489 10.11., 23.28
vezilka RR
Колку сте задоволни од условите во детските градинки?  
[Страница: 2 3 4 ]
80 Ikana 18896 14.10., 13.13
vezilka RR
детска недела  
[Страница: 2 ]
30 kiki_riki 17671 7.10., 12.27
lukajana RR
Другарчиња од градинка   12 AnnaMolly RR 9057 5.10., 11.37
sandriana RR
Што ако се сомневате дека бебиситерката се однесува несоодветно додека  
[Страница: 2 ]
42 vezilka RR 9269 22.9., 17.39
marchi
Негувателка/жена за чување деца   1 Jasica 7516 29.8., 23.37
lukajana RR
Крадење пелени -градинка Битола   2 majka85 7419 12.8., 23.12
Snowhite RR
Од која возраст почнавте да ги носите децата во градинка или јасли?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
189 Natali061 39376 19.7., 15.51
Defne90 RR
Домашна работа во градинка   6 Snowhite RR 8191 22.5., 11.23
Felly RR
Новогодишни активности во градинка  
[Страница: 2 3 4 ]
84 jovanka 18637 29.12., 08.24
Defne90
Повреди и незгоди во градинката/училиштето   19 nadica 10038 18.12., 15.50
Melanija RR
Работилница за родители   11 sandriana RR 9086 4.12., 22.36
Felly RR
Болести кои ни ги носи градинката  
[Страница: 2 3 4 ... 24 25 26 ]
648 Maca25 82099 21.11., 10.49
Anuska14
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

аналгетици
RosaEleonora

Кој лек против главоболка е најефикасен и го пиете вообичаено

Кафетин (23%)

Налегсин С (8%)

Аналгин (46%)

Вентор (15%)

Беналгин (7%)

Андол (1%)


Број на сите гласови: 220

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!