|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Предвреме родени деца  
[Страница: 2 3 4 ... 35 36 37 ]
918 vesna_kr 164883 3.12., 17.32
Natenataly
Предупредуваме: 17 Ноември - Светски ден на прематуритетот (предвремено раѓање) и на п   11 mama maca 9736 17.11., 00.18
Melanija RR
 
КИЛА-Хернија кај прематурни бебиња   23 Nardi 19034 12.11., 10.07
kapina
Бактерии кај предвреме родени бебиња   24 Annuska 14263 2.2., 09.24
Neurotoxin RR
Крипторхидизам-Неспуштени тестиси  
[Страница: 2 3 4 ]
83 mami 30185 11.12., 14.30
masa
Ретинопатија   16 Еца 13034 24.9., 14.21
nataly86
исхрана на недоносените бебиња  
[Страница: 2 ]
26 mami 16430 7.2., 18.37
Felly RR
Развојот на превреме родените бебиња  
[Страница: 2 ]
43 Palce 24169 2.2., 13.29
Mimi33
Што е тоа SGA?   19 mama maca 21053 30.11., 19.03
fida
Кое е најмалото родено бебе?  
[Страница: 2 ]
31 betpet 19305 10.6., 20.37
pepermint
Мамичке,јас сум ШАМПИОН!  
[Страница: 2 ]
27 Dalas 12442 3.6., 13.13
pepuska
Прочистени вакцини за прематурни деца.   2 Nardi 10437 1.3., 15.30
luci RR
Доење на предвреме роденото бебе  
[Страница: 2 ]
30 Палешка РР 16041 14.10., 13.08
ecko
Оток кај предвреме родени   5 DDmama 8993 3.9., 16.45
marina111
Пнеумонија   6 biljana1 11062 29.8., 21.36
marince87
Црви во ушињата на бебиња и деца  
[Страница: 2 ]
47 Annet 20611 3.4., 13.55
JovanaJ
SYNAGIS   15 betpet 10217 15.3., 16.30
GAGA19
Деца со хидроцефалус   7 mamadeja 14925 1.7., 17.51
marina111
Респираторен дистрес синдром(РДС)   8 ripce 12506 14.7., 13.02
Anabanana
Срцеви аномалии кај децата родени предвреме   2 pericka 8990 30.1., 17.58
Annabel
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

omilena igracka na moeto dete
marina.n.tnegovite igracki(kamioncinja,kuklicki...) (26%)

se ona sto mu e zabraneto(stekovi,kabli,osti predmeti i sl) (7%)

mama i tato (24%)

se mu e interesno koga e nadvor (43%)


Број на сите гласови: 42

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!