|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Говор на детето  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
234 mamica 74805 30.8., 13.29
Палешка РР
Предупредуваме: Стручни совети од педагог Наташа Ристеска Тодоровска   18 Felly RR 14326 23.11., 12.55
leona1
Предупредуваме: Децата како јазични иноватори  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
311 Боцко 43176 20.12., 12.42
marchi
Предупредуваме: Фази кај децата  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
300 Еца 78252 17.12., 12.29
marchi
 
Детски психолог  
[Страница: 2 3 ]
61 blue_blue 68282 26.10., 08.30
Палешка РР
Сипаници  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
216 mis. 106956 25.12., 10.38
niki
Воспитување на детето  
[Страница: 2 3 4 ]
96 Еца 27670 3.9., 12.13
marchi
Педофилија  
[Страница: 2 3 4 ]
87 mami 18777 1.8., 15.20
Hopeful RR
Комуникација родител - дете   3 marchi 7868 28.7., 15.57
niki
Колкаво влијание има воспитувањето од бабите и дедовците на децата?  
[Страница: 2 3 4 ]
93 jagodica 19484 15.2., 12.23
marchi
Награди и казни при воспитувањето   11 Еца 6860 14.2., 20.42
marchi
Игра на улоги   10 Палешка РР 6428 14.2., 14.37
marchi
Родителите огледало на децата   23 Еца 8525 7.2., 23.25
marchi
Како да ја зголемиме самопочитта на вашето дете   3 Mihaela 2010 6268 7.2., 23.13
marchi
Казни  
[Страница: 2 3 4 ]
78 mami 17462 8.1., 23.16
marchi
Ноќно мокрење  
[Страница: 2 ]
26 Палешка РР 22141 6.1., 16.58
marchi
Употребување на играчките   6 marchi 8152 6.1., 16.47
marchi
Децата и непријатните миризби   9 niki 7309 6.1., 16.17
marchi
Невини лаги   14 mother 29 7323 6.1., 16.11
marchi
Тепање на детето  
[Страница: 2 3 4 ]
75 Еца 21529 6.1., 11.45
marchi
Би советувале одбрана и одмазда или повлекување!  
[Страница: 2 3 ]
50 Julie1 15959 26.11., 16.39
marchi
Детски емоции и реакци   11 niki 8318 26.11., 16.33
marchi
Што "позајмувате" од вашето дете? :)))  
[Страница: 2 3 ]
66 mami 15605 26.11., 16.24
marchi
Ларингитис  
[Страница: 2 ]
38 Iva 90330 21.11., 18.33
mommy_angels RR
Најважни особини што треба да ги развиеме кај децата   6 Saturn 7008 30.10., 19.57
MamaKiki
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Пушење во бременост
predrag

Дали пушевте за време на бременоста

Да, како и претходно (15%)

Да, но помалку од претходно (23%)

Да, почнав за време на бременоста (0%)

Не, престанав за време на бременоста (19%)

Не, престанав уште пред да забременам (13%)

Не, никогаш не сум пушел/а (30%)


Број на сите гласови: 205

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!