|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Не мора да бидете експерт за украсување, за Вашата новогодишна торта да изгледа фантастично. Не ви е потребен дури ниту шприц за украсување. Подготвивме за вас разновидни идеи кои ќе ви помогнат да ја украсите новогодишната торта

image

Направете ја оваа убава торта за роденденот на вашето малечко девојче

ДА НАПРАВИМЕ САМИ

Направете сами фондант за торта!

Автор: Редакција Рингераја | 1.3.2013
image

За сите креативни мајки, кои уживаат во изработката на торти и колачи, фонданот е вистинска играчка. Густата маса која се растегнува како гума за џвакање, лесно се обликува и витка, моментално е многу популарна. Ви ја откриваме нејзината тајна!

image

Прекрасен поклон за идната мајка! Погледнете ги упатствата

image

Како за кратко време да направиме овошна, освежителна и истовремено вкусна торта?

image

Како да направите торта слична на гумените пиленца со кои си играат дечињата?

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Dali?
Jana9

Dali rabotata sto ja rabotite ve ispolnuva?

Da (33%)

Ne (0%)

Ponekogas (67%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!