|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Не спласнува интересот за Меган Маркл, жената која ќе биде официјална британска кралска снаа откако на 19 мај ќе се омажи со принцот Хари. Сега фокусот е на нејзиниот фустан. Чија креација ќе носи? Ќе има ли вел на главата? Ќе се влече ли фустанот...

ЗАНИМЛИВОСТИ

Се породила во невестински фустан

Автор: Редакција Рингераја | 22.9.2014
image

Најдобриот подарок кој го добиле Лиз и Марио Шлимон на венчавката е нивната ќерка Ева, која е родена само осум часа по нивното венчавање

image

Еден човек од Кина купи 9999 црвени рози и секој цвет внимателно го прикачи на платно, формирајќи прекрасен фустан од рози. Кога девојката го облече, тој ја побара нејзината рака

image

Бијонсе синоќа изгледаше волшебно во раскошниот фустан на Michael Costello Couture. Транспарентниот фустан со боја на кожа и богати цветни апликации ја прегрна нејзината фигура и ја направи една од најубаво облечените дами на вечерта!

image

Елена Ристеска се појави во црн фустан со висок шлиц и ја покажа ногата исто како Анџелина Џоли. Погледнете:)

image

На последниот концерт одржан во Вршац, Северина се појави во фустан невообичаен за нејзиниот стил. Многумина коментираа дека потсетува на Лејди Гага

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

koe ime najveke vi se dopaga
baby 27

Koe ime najveke vi se dopaga?

Ana (36%)

Jovana (35%)

Angela (28%)


Број на сите гласови: 480

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!