|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Поттикната од скапите забави за детските родендени кои излегуваат од контрола, блогерка напиша писмо со кое цели да ги инспирира родителите повторно да ги вратат во мода едноставните детски забави

image

Денес е посебен ден во семејството на Ѓоковиќ - пред точно една година Новак и Јелена му станаа родители на малиот Стефан

image

Андријана и Јохан го прославија првиот роденден на нивното дете во една од скопските игротеки. Во прилог фотографии

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ ЗА РИНГЕРАЈА

СРЕЌЕН 6-ТИ РОДЕНДЕН РИНГЕРАЈА.МК

Автор: Барбара, Редакција Рингераја | 5.3.2015
image

Денес ставаме 6 свеќички на твојата роденденска торта и ти посакуваме: ДА НИ ЖИВЕЕШ ВЕЧНО, да ни останеш секогаш така весела, разиграна, трпелива, пријателска и топла!

ВИДЕА

ВИДЕО: Мајката е херој

Автор: Редакција Рингераја | 18.2.2015
image

Видео кое ќе ве преплави со емоции

ФОТОГРАФИИ

Најубавото роденденско изненадување!

Автор: Редакција Рингераја | 12.11.2014
image

По третиот роденден на детето, овие родители одлучија да направат нешто екстра специјално за неговиот 4-ти роденден. И успеаја во тоа. Погледнете за што станува збор

ФОТОГРАФИИ

Среќен прв роденден на принцот Џорџ!

Автор: Редакција Рингераја | 22.7.2014
image

Денес принцот Џорџ, син на Кејт Мидлтон и принцот Вилијам, слави една година. Среќен роденден!

image

Фотографии од првиот роденден на бебето на Ким Кардашијан

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ ЗА РИНГЕРАЈА

СРЕЌЕН 5-ТИ РОДЕНДЕН РИНГЕРАЈА.МК!

Автор: Барбара, Редакција Рингераја | 5.3.2014
image

Оваа година ставаме 5 свеќички на твојата роденденска торта, дуваме најсилно и најдлабоко од градите и ти посакуваме- ДА НИ ЖИВЕЕШ ВЕЧНО, да ни останеш секогаш така весела, разиграна, трпелива, пријателска и топла!

CELEBRITIES

Синот на Северина денес слави 2 роденден

Автор: Редакција Рингераја | 20.2.2014
image

И покрај тоа што Северина доби три награди на овогодинешната Златна Бубамара на популарноста, најважен настан во оваа недела и е вториот роденден на нејзиниот син Александар

СТРАНА 1 ОД 2


Анкета

Koe masko ime bi go odbrale?
nadbet

Koe masko ime bi go odbrale?

Dorijan (61%)

David (35%)

Tedi (4%)


Број на сите гласови: 385

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!