|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ПРАЗНИЧНО РАСПОЛОЖЕНИЕ

Најдобрата идеја за Велигден!

Автор: Редакција Рингераја | 6.4.2015
image

Направете уникатна Велигденска декорација

image

Како и да се бојадисани Велигденските јајца, ќе мора некако да ги изложите. Во прилог се неколку едноставни, интересни и ефтини идеи, во чија изработка може да ги вклучите и децата

ДА НАПРАВИМЕ САМИ

Велигденски колачи - cupcakes

Автор: Редакција Рингераја | 13.4.2012
image

Убаво декорираните и вкусни колачи капкејк ќе ја украсат Вашата Велигденска трпеза. Ви предлагаме неколку начини да ги украсите

ДЕКОРАЦИЈА НА НОКТИ

Новогодишни декорации

Автор: Редакција Рингераја | 30.12.2010
image

Имајте прекрасно декорирани нокти на кои сите ќе се восхитуваат

image

Како да направите торта слична на гумените пиленца со кои си играат дечињата?

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

koe ime e poubavo
silvana10

koe ime e podobro tome ili darko

tome (17%)

darko (83%)


Број на сите гласови: 271

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!