|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Приказната за новороденчињата Ромео и Јулија, родени во иста болница, од различни родители кои не се познават меѓусебно, во соби една покрај друга, од ист доктор, на само 18 часа разлика, им го освои срцето на милиони лица на интернет

image

Чувствувајте се убаво во вашето тело, бидејќи вие сте мајката на светот!

image

По ШЕСТ спонтани абортуси, трудница прослави за виножито-бебе со прекрасна фотосесија

МАЛИ МАНЕКЕНЧИЊА

Кристина Затуровска photography: Ериса и Рон

Автор: Кристина Мукоска Затуровска, креативна и забавна фотографија | 26.2.2015
image

Галерија на професионални фотографии на Кристина Мукоска Затуровска

МАЛИ МАНЕКЕНЧИЊА

Кристина Затуровска photo: Антонија и Леонтина

Автор: Кристина Мукоска Затуровска, креативна и забавна фотографија | 20.2.2015
image

Галерија на професионални фотографии на Кристина Мукоска Затуровска

МАЛИ МАНЕКЕНЧИЊА

Кристина Затуровска photography: Касија

Автор: Кристина Мукоска Затуровска, креативна и забавна фотографија | 13.2.2015
image

Галерија на професионални фотографии на Кристина Мукоска Затуровска

МАЛИ МАНЕКЕНЧИЊА

Кристина Затуровска photography: Матеа

Автор: Кристина Мукоска Затуровска, креативна и забавна фотографија | 3.2.2015
image

Галерија на професионални фотографии на Кристина Мукоска Затуровска

МАЛИ МАНЕКЕНЧИЊА

Кристина Затуровска photography: Матеј

Автор: Кристина Мукоска Затуровска, креативна и забавна фотографија | 3.2.2015
image

Галерија на професионални фотографии на Кристина Мукоска Затуровска

ФОТОГРАФИИ

Необична подводна трудничка сесија

Автор: Редакција Рингераја | 21.10.2014
image

Јас пораснав покај океанот. Љубовта кон водата ме инспирираше да ги претворам овие прекрасни бремени жени во сирени, раскажува професионалниот фотограф, Адам Оприс

МАЛИ МАНЕКЕНЧИЊА

Кристина Затуровска photography: Ања

Автор: Кристина Мукоска Затуровска, креативна и забавна фотографија | 8.10.2014
image

Галерија на професионални фотографии на Кристина Мукоска Затуровска

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

/
Jana9

Dali blagoto im gi rasipuva zabite na malite decinja?

Da (50%)

Ne (0%)

Mozebi (50%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!