|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Родителите кои го изгубиле своето 14-месечно бебе поради болест, истетовирале ангелски крилја на своите грбови и позирале заедно со новородената ќеркичка на прекрасната семејна фотографија

ФОТОГРАФИИ

Прва фотографија на принцезата Шарлот

Автор: Редакција Рингераја | 30.11.2015
image

Принцезата Шарлот, ќерката на Вилијам и Кејт штотуку наполни 6 месеци. Ова е прва нејзина фотографија, по крштевката, направено лично од нејзината мајка

ФОТОГРАФИИ

Неверојатна фотографија од породување

Автор: Редакција Рингераја | 5.11.2015
image

Преубава, фантастична фотографија на Leilani Rogers

image

Мојата драга и прекрасна пријателка Kathryn дојде кај мене со специјално барање за семеен портрет. Таа и нејзиниот сопруг сакаа фотографија која ќе го отслика нивното семејство од 8 членови, со нагласок на 5-те бебиња кои ги изгубиле...

МАЛИ МАНЕКЕНЧИЊА

Маја Аргакијева photography: Максим

Автор: Маја Аргакијева | 16.4.2015
image

Галерија: Maja Argakijeva, Creative Baby & Child Photography

image

Маја Аргакијева: Отсекогаш сакав да фотографирам балерина и конечно желбата ми се исполни. Фотографирав не една, туку две прекрасни балерини. Погледнете ги новите фотографии од Миа и мама Цеце

МАЛИ МАНЕКЕНЧИЊА

Маја Аргакијева photography: Иво

Автор: Маја Аргакијева | 11.2.2015
image

Галерија: Maja Argakijeva, Creative Baby & Child Photography

CELEBRITIES

Фото: Бебето на Мила Кунис и Ештон Качер

Автор: Редакција Рингераја | 9.1.2015
image

Мила Кунис и Ештон Качер ја добија својата ќерка Wyatt Isabelle на 1 октомври 2014 година. Денес решија да му ја покажат на светот

МАЛИ МАНЕКЕНЧИЊА

Маја Аргакијева photography: Марко

Автор: Маја Аргакијева | 3.1.2015
image

Галерија: Maja Argakijeva, Creative Baby & Child Photography

image

Прва Нова Година на бебето

СТРАНА 1 ОД 5


Анкета

Darija
vesnaaa

<3

* (56%)

* (9%)

* (9%)

* (10%)

* (5%)

* (10%)


Број на сите гласови: 77

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!