|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Викторија Бекам проговори за гласините дека таа и нејзиниот сопруг, фудбалерот Дејвид Бекам се пред развод

КАРИЕРА

Колекција Ready-to-wear на Викторија Бекам

Автор: Редакција Рингераја | 7.10.2015
image

Со колекцијата Ready-to-wear за есен 2015, Викторија Бекам се претстави во малку поинакво светло од вообичаеното. Овој пат добро познатите секси модели, реши да ги замени со поавангардни кроеви

CELEBRITIES

Викторија Бекам бремена со петто дете?!

Автор: Редакција Рингераја | 12.8.2013
image

Никогаш нема да речам никогаш за петто дете, изјави неодамна модната дизајнерка Викторија Бекам. Според Британски Телеграф, Викторија Бекам е бремена по петти пат! Дали насмевката на нејзиното лице почна да ја издава?

image

Ако треба на некој од славните личности да се огледаме, кога се модни трендови во прашање, тогаш тоа е секако Викторија Бекам. Жената која не прави грешки во облекувањето и која е секогаш беспрекорно стилизирана, одлучи да сподели некој моден трик

CELEBRITIES

Фотографии: Викторија и Дејвид Бекам со ќерката

Автор: Редакција Рингераја | 26.4.2013
image

Малата Харпер очигледно е миленичка на своите родители, не излегуваат никаде без неа! Погледнете ги прекрасните фотографии од нивните прошетки

CELEBRITIES

Викторија Бекам бремена со петто дете?!

Автор: Редакција Рингераја | 9.10.2012
image

Странските медиуми пренесоа информација дека Викторија и Дејвид Бекам го очекуваат своето петто дете

CELEBRITIES

Бекам: Моите деца сами заработуваат џепарлак

Автор: Редакција Рингераја | 20.6.2012
image

Фудбалерот Дејвид Бекам, кој со сопругата Викторија има три синови и една ќерка, за BBC зборуваше за својот приватен живот

CELEBRITIES

За што се подготвува Викторија Бекам?

Автор: Редакција Рингераја | 14.6.2012
image

Викторија Бекам е зафатена со подготовки за крштевката на нејзината ќерка Харпер Севен Бекам, која ќе биде на нејзиниот прв роденден. Таа и Дејвид одлучиле да ја комбинираат роденденската прослава со церемонијата за крштевање на нивната ќерка

CELEBRITIES

Ева Лонгориа ќе биде кума на Харпер Бекам

Автор: Редакција Рингераја | 3.6.2012
image

Ева Лонгориа откри дека е поканета да биде кума на неодоливата Харпер Бекам, ќерка на Викторија и Дејвид Бекам. “Очајната домаќинка” изјави дека ја прифатила понудата со воодушевување и дека едвај чека да започне церемонијата

НЕГА

Зад младешкиот изглед на Викторија стои овца

Автор: Редакција Рингераја | 21.5.2012
image

ЧУДОТВОРНА СОСТОЈКА! Освен измет од славеј и пчелин отров, кои Викторија досега ги ставаше на лицето, сега почна да користи и серум од злато и овча постелка

СТРАНА 1 ОД 2


Анкета

Dali?
Jana9

Dali od koga ke se rodi bebeto vednas go set_ate izleguvate so nego ili pak cekate da pominat 40dena?

Se set_ame vednas (40%)

Cekame da pominat 40dena (60%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!