|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Најголем дел од потрошувачите се жени кои сакаат да го запрат стареењето на кожата со природна козметика затоа што се грижат за своето здравје. Најголемото задоволство произлегува од фактот што ИГНЕА козметиката негува без да и штети на кожата

image

Логона колекцијата за бебиња е произведена од вниматено одбрани природни органски состојки кои ја хранат и штитат чувствителната бебешка кожа

ПОВОЛНОСТИ

You Snap The Whip Путери за туширање

Автор: Lush Cosmetics Macedonia | 29.8.2011
image

Производите на Lush, освен корисното дејство кое го имаат врз Вашата кожа, Ви помагаат да се опуштите со пријатна и неодолива миризба која самите природни состојки ја овозможуваат.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Dali?
Jana9

Dali ja proslavivte godisninata od matura?

Da (33%)

Ne (67%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!