|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Јак имунитет – тоа е отпорност на организмот на различни болести, а со самото тоа значи и добро здравје. Иако во нашите аптеки секојдневно има се повеќе препарати за јакнење на имунитетот, народните лекови не ја губат својата популарност и значење

ИСХРАНА

Витаминска бомба за јакнење на имунитетот!

Автор: Редакција Рингераја | 19.8.2013
image

Јак имунитет – тоа е отпорност на организмот на различни болести, а со самото тоа и добро здравје. Иако во нашите аптеки секојдневно има се повеќе препарати за јакнење на имунитетот, народните лекови не ја губат својата популарност

ПРЕВЕНТИВА

Како да ги сочувате децата од болести?

Автор: Редакција Рингераја | 27.3.2015
image

Да се сочуваат децата здрави во тек на есенскиот и зимскиот период, не е лесна задача за родителите, особено ако децата посетуваат градинка или одат на училиште, каде се изложени на широк спектар на бактерии и вируси

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

.
Jana9

Dali imate licnost vo vasiot zivot koja bi mozela da ve nasmee do solzi?

Da (100%)

Ne (0%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!