|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Зимска песна

Автор: Детско катче | 27.11.2013
image

Детски зимски песнички

Белите балерини

Автор: Редакција Рингераја | 9.1.2012
image

Детски зимски песнички

Поздрав до летото

Автор: Детско катче | 18.6.2012
image

Со песна и игра летото да го поздравиме

Јуни пак се буни

Автор: Редакција Рингераја | 29.5.2011
image

Детско катче

На гости кај месец мај

Автор: Редакција Рингераја | 8.5.2011
image

Детски песнички

Мајски цвет

Автор: Редакција Рингераја | 8.5.2011
image

Детски песнички

Мајски новости

Автор: Редакција Рингераја | 8.5.2011
image

Ете што се случува во мај! :)

Дванаесетте месеци

Автор: Детско катче | 9.1.2012
image

Од Јануари до Декември

Зимска разгледница

Автор: Детско катче | 27.11.2013
image

Најубаво ни е во зима...

Песнички за Божиќ и Нова Година

Автор: Детско катче | 19.12.2010
image

Песничките на Twins

СТРАНА 2 ОД 4


Анкета

Женско име
Sofijaa

Кое име е поубаво?

Лаура (20%)

Луција (12%)

Леона (56%)

Лусија (12%)


Број на сите гласови: 171

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!